Meniny

 

PROFIL FIRMY 

Vážení obchodní priatelia.

Naša firma, ktorá už od 1.4.2003 zaisťuje kvalitné služby v oblasti vnútroštátnej a zahraničnej autobusovej dopravy, si Vám dovoľuje ponúknuť prepravu osôb malými, ale i veľkými luxusnými autobusmi zahraničnej značky podľa konkrétnych prianí a potrieb zákazníka. 

Hlavným cieľom našej spoločnosti je predovšetkým Vaša spokojnosť.

Na základe Vašej objednávky pripravíme program a priaznivé ceny pre Vaše jednotlivé akcie. Medzi našich spokojných zákazníkov patrí veľa renomovaných firiem i súkromných osôb a ich počet sa neustále zvyšuje. Stále sa snažíme o poskytovanie lepších služieb a zdokonaľovanie súčasných, vrátane zlepšenia a hlavne urýchlenia komunikácie práve s vami. Naša klientela je veľmi rozšírená, spokojní zákazníci sa k nám stále vracajú.

Dispečing spoločnosti je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni.
Posádky vozidiel tvoria skúsení profesionálni vodiči, ktorí Vám stále vyjdú v ústrety a ich snahou je Vám maximálne spríjemniť cestu.

Bude nám potešením, keď sa rozhodnete využiť našu ponuku. Budeme sa Vám venovať s maximálnou ochotou a pozornosťou. Sme radi, že ste navštívili našu stránku a tešíme sa na stretnutie s Vami. Kolektív pracovníkov firmy Vám praje krásny deň.